Твірна конуса = 6см, а радіус його основи - 2см. Знайдіть площу повної поверхні конуса. Дякую ^-^


Ответы на вопрос

Отвечает Букарь Соня.

Ответ:

5.3π

Пошаговое объяснение:

Sпов.=1/3πR(R+L)=1/3π*2(2+6)=1/3π*16≈5.3π