Знайти критичні точки функції : y = x^2-18


Ответы на вопрос

Отвечает Русин Кирилл.

y = x^2 - 18

Знайдемо похідну і прирівнюємо її до нуля. Знайти значення і будуть крітічес точками

y' = (x^2-18)' = 2x - 0 = 2x

2x = 0

x = 0