Розкрий дужки 6(х+4у+2)?


Ответы на вопрос

Отвечает Shtokolova Lera.

Ответ:

6x+24y+12

Перемножаємо число за дужками на те, що в дужках - 6*х = 6х, 6*4y=24y, 2*6=12