Запитання 8. Знайдіть периметр прямокутника, площа якого дорівнює 13,12 см^2, а довжина дорівнює

4,1 см. Напишіть правильну відповідь. *

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Стрельченко Нюша.

S=13.12, b=4.1

S=a*b, отсюда а=S/b=13.12/4.1=3.2

P=2(a+b)=2*7.3=14.6