Конструктивно Ейфелева вежа складається з рьох частин. Друга частина на 0,47 м Вища за пер шу, а

висота третьої частини на 102,3 м більша від висоти другої. Яка заввишки Кожна частина, якщо третя закінчується площадкою на висоті 276,13 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Афансьев Павел.

Відповідь:

I. Нехай висота першої  - х

Тоді, висота другої х+0.47 м

Тоді висота третьої x+0.47+102.3

Перша+друга+третя=276.13 м

II. Складаємо лінійне рівняння:

x+x+0.47+x+0.47+102.3 = 276.13

3x+103.24=276.13

3x=276.13-103.24

3x = 172.89

x= 172.89 / 3=57.63

III. Отже, висота:

  • Першої частини - х=57.63 метрів
  • Другої частини - х+0.47=58 метрів
  • Третьої частини - 58+102.3=160.3 метрів