O2) За годину мама прополює 5 грядок морк- ви, а донька — 4. Скільки годин мають працюватимама та

донька разом, щоб прополоти 27 грядок? Аналітичний спосіб. Плиз!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнашева Розалина.

Ответ:

1)5+4=9(г.)-разом

2)27:9=3(год)

Відповідь:3 години