у двох ящиках була однакова кількість банок консервів.Після того як з першого ящтка взяли 5банок аз

другого 8.у першому ящику стало в 1,25раза більше ніж у другому.Скільки було ьанок спочатку у кожному ящику

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Руслан.

Ответ:

Нехай спочатку у кожному ящику було по х банок консерв. Після того, як с першого ящика взяли 5 банок , а з другого 8 банок, в них залишилося : в першому (х-5) банок консерв, в другому (х-8). Відомо, що у першому ящику стало 1,25 р. більше консерв, ніж у другому. Маємо рівняння:

(х-5)=(х-8)*1,25

х-5=1,25х - 10

х-1,25х=-10+5

-0,25х=-5

х=-5 :(-0,25)

х=20

У кожному ящику спочатку було по 20 банок консервів.

Відповідь: у кожному ящику спочатку було по 20 банок консервів

Пошаговое объяснение: