Помогите срочно пожалуйста!!! у двох ящиках була однакова кількість картоплі. Після того як з

першого ящика взяли 10кг картоплі, а в другий добавили 20кг, то в першому ящику стало в 3 рази менше, ніж у другому. Скільки кілограм картоплі було спочатку у кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

в ящиках  было по х кг

теперь делаем все действия, описанные в задаче

"з першого ящика взяли 10кг" - в первом осталось (х-10) кг

"в другий добавили 20кг" - в нем стало (х+20) кг

"в першому ящику стало в 3 рази менше, ніж у другому" - это уравнение

3(х-10) = (х+20)

3х -30 = х+20

2х = 50

х = 25  (кг)

ответ

у кожному ящику спочатку було по 25 кг картоплі