Дуже потрібно!!! Магазин закупив на складі футболки і став продавати їх за ціною, яка приносить

прибуток в 40% . Перед Новим роком ціна була знижена на 50 % . Яка ціна менша: та, за якою магазин заплатив за футболки, чи передноворічна – і на скільки відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Платкова Полина.

Ответ:

Передноворічна ціна менша за ціну закупки на 30%

Пошаговое объяснение:

нехай х - ціна, за якою магазин заплатив за футболки

тоді х+0,4х=1,4х - ціна продажу футболок

1,4х - 1,4х/100*50 = 1,4х-0,7х = 0,7х - передноворічна  ціна

0,7х менша за х на 0,3, тобто на 30%