Обчислити масу солі та об'єм води, необхідні для приготування розчину масою 300 г з масовою часткою

натрій хлориду 0,1.Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кайдарова Камилла.

Ответ:m(соли) =30г,m(воды)=270 г

Объяснение:m(NaCl) =300×0,1=30г;m(H2O)=300г-30г=270 г