Спростіть вираз -0,7а*(-0,8в) розкрийте дужки -3(2а+5) зведіть подібні доданки 12а-4-16а+8 корінь

рівняння 7х-30=24+х більший корінь 7х( х-2)=х-2, 6х-3=х-1,5 11х-5=10(х-4) 4(х+0,5)=х-0,7

Ответы на вопрос

Отвечает Андрусенко Назар.

1)-0.56aв

2)-6а-15

3)-4а+4

4)7х-30=24+х

6х-54=0

6(х-9)=0

х=9

5) 7х(х-2)=х-2

7х²-14х-х+2=0

7х²-15х+2=0

Дискримінант: (-15)²-4×7×2=225-56=169

х1=15-13/14=2/14=1/7

х2=15+13/14=28/14=2

Відповідь: х=1/7 та х=2

6х-3=х-1,5

5х-1,5=0

5х=1,5

х=0,3

11х-5=10(х-4)

11х-5=10х-40

х+35=0

х=-35

4(х+0,5)=х-0,7

4х+2-х+0,7=0

3х+2,7=0

3х=-2,7

х=-0,9