Одна зі сторін прямокутника становить 80% другої , а периметр =7,2 см . Знайдіть площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

Ответ:

3,2 см²

Пошаговое объяснение:

х см - одна сторона

0,8 х см - другая сторона

(х+0,8х)*2=7,2

2х+1,6х=7,2

3,6х=7,2

х=2

0,8*2=1,6

S = 2*1,6=3,2 см² - площадь