Коля має 96 книг відомо що 1/3 з них казки решта про тварин у скільки разів більше книг про тварин

у Колі чим казок?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Мария.

Ответ:

1)96:3=32(к.)-казки

2)96-32=64(к.)-про тварин

3)64:32=2(р.)

Відповідь: у 2 рази