Ширина прямокутника дорівнює 14 см, що становить 1/7 його довжини. Знайди площу і периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Салихьянов Радмир.

Ответ:

Р=224 cм

S=1372 cм²

Пошаговое объяснение:

b=14 см ширина прямокутника

а=14:1/7=14*7=98 см довжина прямокутника

Р=2 (a + b)=2(14+98)=224 см периметр прямокутника

S=ab=14*98=1372 см2 площа прямокутника