Відстань між двома пунктами потяг за графіком проходить із заданою швидкістю за 7 годин. через 6

годин після відправлення його швидкість зменшиламя на 10 км/год, тому в кінцевий пункт він прийшов із запізненням на 10 хв. знайдіть початкову швидкість потягу 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анна.

Ответ:

70 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - начальная скорость поезда, км/ч.

7x=6x+(1 +10/60)(x-10)

7x-6x=(6/6 +1/6)(x-10)

x=(7x-70)/6

6x=7x-70

7x-6x=70

x=70 км/ч