Відстань між двома пунктами потяг за графіком проходить із заданою швидкістю за 7 годин. через 6

годин після відправлення його швидкість зменшиламя на 10 км/год, тому в кінцевий пункт він прийшов із запізненням на 10 хв. знайдіть початкову швидкість потягу

Ответы на вопрос

Отвечает Митякина Полюша.

Ответ:

На фото

Пошаговое объяснение:

Проверка:

70*7=6*70+(7/6)*(70-10)

490=420+(7/6)*60. Тут 60 и 6 сокращаются

490=420+70

490=490