3. 114 учнів поїхали до цирку. У двох автобусах було по 36 учнів, а інші поїхали у мікроавтобусах,

по 13 учнів у кожному. Скільки було мікроавтобусів? *

Ответы на вопрос

Отвечает Орехова Аля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36×2 = 72 учня поїхало в автобусах

2) 114-72 =42 учня поїхало в мікроавтобусах

3) 42÷13= 3.23 мікроавтобуси

везли

Виходить не ціле число!

При даних 114 учнів в цій задачі

Відповідь буде 4 автобуса

Можливо помилка і 124 учні.

Тоді

124-72÷13=4

Вийде ціле число 4 мікроавтобуси