СРОЧНО!!!!!!!!!! Знайти радіус кола, якщо довжина кола складає 31,4 сантиметрів.


Ответы на вопрос

Отвечает Прокудина Алёна.

Ответ:

Радиус = 5 см

Пошаговое объяснение:

C = D * П

C = 2R * П

2R * 3,14 = 31,4

2R = 3140 : 314

2R = 10

R = 5 (см)