З пункту А до пункту В виїхав автобус. Через 1 годину услід за ним виїхав автомобіль, швидкість

якого на 20км/год більша від швидкості автобуса. Через 2,5 годин після відправлення автомобіль проїхав на 10км більше від автобуса. Знайдіть швидкість автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Бердигали Адил.

x-y=20

2,5x-3,5y=10

у=х-20

2,5х-3,5*(х-20)=10

2,5х-3,5х+70=10

-1х=10-70

-1х=-60

х=-60/(-1)

х=60 км/ч