Математика 3-сынып.Ойын-сауық орталығын безендіру үшін 6 метрлік 14 таспабау және 2 метрлік 23

таспабау сатып алынды. Барлығы қанша метр таспабау сатып алынды?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисик Таня.

Ответ:

130

Пошаговое объяснение:

6×14=84

23×2=46

84+46=130