У 1996 році загальний обсяг угод, укладених на ринку цінних паперів України, становив 1994,6 млн.

грн. На акції припадало на 204,8 млн. грн. більше, ніж на векселя, та на 691,4 млн. грн. більше, ніж на облігації. Для інших цінних паперів цей показник становив 624,9 млн. грн.. Знайти обсяг операцій облігаціями, акціями та векселями окремо на ринку цінних паперів у 1996 році.

Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

Ответ:

755,3 млн грн

550,5 млн грн

63,9 млн грн

Пошаговое объяснение:

акції приймемо за х, тоді

векселя = х-204,8; облігації = х-691,4

акції + облігації + векселя + інше = загальний обсяг

х+х-204,8+х-691,4+624,9 = 1994,6

3х = 2265,9,     х = 755,3 (акції)

векселя = х-204,8 = 755,3-204,8 = 550,5 млн.грн

облігації = х-691,4 = 755,3 - 691,4 = 63,9 млн. грн