Довжина стрічки85см. 1/5частину стрічки відрізали. Якоїдовжини стала стрічка?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларченко Дарья.

Ответ:

68 см

Пошаговое объяснение:

85:5=17(см.) - відрізали

85-17=68

Отвечает Петраковская Юлия.

Відповідь:

68 см

Покрокове пояснення:

85*(1/5)=17см відрізали

85-17=68см