Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,6. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,5 більше

другого.Менше число дорівнює .Більше число до​

Ответы на вопрос

Отвечает Шульга Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай х - перше число

х+2.5 - друге число.

Складімо рівняння

х+х+2.4=8.6

2х=8.6-2.4

2х=6.2

х=6.2/2

х=3.1 - перше число

х=3.1+2.5=5.6 - друге число