У Богдана вдома мешкають кілька кішок і папуг. Скільки кішок і скільки папуг мешкають у Богдана,

якщо разом тварини мають 5 голів і 16 лап? нужно по действиям!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Настя.

Ответ:

3 кішки і 2 папуги

Пошаговое объяснение:

Методом підбору:

3(кішки або голови)*4(лапи)=12(лап)

2(папуги або голови)*2(лапи)=4(лапи)

Первіримо:

3+2=5(голів)

12+4=16(голів)