довжина ділянки прямокутної форми дорівнює 4 м 50 см а її ширина становить дві третіх довжини площу

цієї ділянки дорівнює ​

Ответы на вопрос

Отвечает Даулетхан Аружан.

Ответ:

4м 50см потрібно перетворити у см.

4м 50 см = 450см.

1) 450÷3×2=300(см) - ширина ділянки.

2) S= 450×300=135000(см²)

Пошаговое объяснение: