Дівчинка купила 17 кг огірків і 24 кг помідорів. Заплатила за всю покупку 492 грн. Скільки дівчинка

заплатила окремо за огірки і помідори

Ответы на вопрос

Отвечает Пастух Настя.

Пошаговое объяснение:

1)17+24=41кг - всего кг

2)492:41=12кг - за 1 кг

3)12*17=204грн - заплатила за огірки

4)12*24=288грн - заплатила за помідори

Ответ:

Дівчинка заплатила окремо за огріки 204грн та 288грн за помідори.

Отвечает Куанышбек Айша.

Ответ:492:(17+24)=12

Пошаговое объяснение: