А) "Шолу дөңгелегіндегі " 24 стандартты орынның әрқайсысында 6 адамнын отырады.Ал 12 жайлы

жабдықталған орынның әрқайсысында 4 адамнан отырады.Шолу дөңгелегінде барлығы неше адам отырды.

Ответы на вопрос

Отвечает Нитка Настя.

Ответ:

1) 24×6=144

2) 12×4=48

3) 144+48=192

Барлығы: 192 адам

Пошаговое объяснение: