У магазин завезли 120 кг яблук.Першого дня продали 35% яблук,а другого 40% від того що

залишилось.Скільки кілограмів яблук продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпукова Софья.

1% - это сотая доля какой-либо величины  ⇒  35% = 0,35;  40% = 0,4.

1) 120 * 0,35 = 42 кг - продали в 1й день

2) 120 - 42 = 78 кг - осталось

3) 78 * 0,4 = 31,2 кг - продали во 2й день

Ответ: 31,2 кг.