На складі 94 т цукерок: шоколадних, льодяників і желейних. Желейних на 14 т менше, ніж льодяників,

і вдвічі менше, ніж шоколадних. Скільки тон цукерок кожного виду на складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

На складі 94 т цукерок:

шоколадних - 2х т

льодяників - х+14 т

желейних - х т

2х+х+14+х=94

2х+х+х=94-14

4х=80

х=80:4

х=20 т - желейних

х+14=20+14=34 т - льодяників

2х=2*20=40 т - шоколадних