40 балів!!!!!!!!!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ширина прямокутника 28 см. На скільки збільшиться площа цього прямокутника, якщо його довжину збільшити на 5 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ануарбек Самат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай початкова довжина прямокутника дорівнює х см.

Тоді S початкового прямокутника — 28*x см;. Після збільшення довжини прямокутника на 5 см, вона стала дорівнювати (х + 5) см, а відповідна S — 28*(х + 5). Знайдемо різницю між кінцевою і початковою S:                                                                                                              

28*(x + 5) - 28x = 28х + 140 - 28x = 140.

Відповідь. Площа прямокутника збільшилася на 140 см2.

Отвечает Клуб Марія.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Нехай початкова довжина прямокутника дорівнює х см. Тоді площа початкового прямокутника — 28х см;. Після збільшення довжини прямокутника на 5см, вона стала дорівнювати (х + 5) см, а відповідна площа — 28(х + 5). Знайдемо різницю між кінцевою і початковою пло-к щами:

28(x + 5)- 28х = 28х+ 140 - 28х = 140.

Відповідь. Площа прямокутника збільшилася на 140 см2.