F(x)=3x^3+2x^2–7 помогите пожалуйста????


Ответы на вопрос

Отвечает Кашпур Юнона.

Відповідь:

f(0)=-7

Покрокове пояснення:

f(x)=3x^3+2x^2–7

щоб знайти точку перетину з віссю у, підставте х=0

f(0)=3×0³+2×0²-7

0 у будь-якому додатному степені дорівняє 0

f(0)=3×0+2×0²-7

f(0)=3×0+2×0-7

будь-який вираз помножений на 0, дорівнює 0

f(0)=0+2×0-7

f(0)=0+0-7

у разі додавання або віднімання 0, величина не змінюється

f(0)=0-7

f(0)=-7