Основа прямої призми ромб із діагоналями 16 і 30 см Обчислити об’єм призми якщо її більша діагональ

дорівнює 50см

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Дима.

Ответ:

9600 см^3.

Пошаговое объяснение:

V = SH, де S - площа основи призми, H - її висота(бічне ребро)

S = (d1 * d2)/2 = (16 * 30)/2 = 240 см^2.

Проти більшої діагоналі основи лежить більша діагональ призми( отже гіпотенуза 50 см спирається на катет 30 см і інший катет, який є висотою призми і який треба знайти).

H^2 = 2500 - 900 = 1600

H = 40.

V = 40 * 240 = 9600 см^2.