Чи належать точки А(2; -6) та В(1,5; 6) параболі у^2 = 24х?


Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазов Антон.

Відповідь:

А - Не належить, В належить

Покрокове пояснення:

Для точки А підставляєм 2 замість Х і -6 замість У,

для В 1,5 замість Х і 6 замість У.

А: (-6^2)=24*2

36=48

Оскільки 36 не дорівнює 48, точка А не належить параболі

В: 6^2=24*1.5

36=36

Отже точка В належить параболі