Розв’язати задачі з поясненням кожного кроку. 5. Чи належать точки А(2; -6) та В(1,5; 6) параболі

у² = 24х?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Подставим. Проверим.

36=24*2

Т.к. 36≠48, то точка А(2;-6)∉ параболе у²=24х

В(1.5;6 ) принадлежит параболе у²=24х, т.к.

тогда 36=24*1.5, 36=36.