У книзі 240 сторінок. Хлопчик прочитав 0,8 сторінок усієї книги. Скільки сторінок йому залишилося

прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Скобцов Данил.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

240*0,8=192 - прочитал

240-192 =48 - осталось прочитать

Отвечает Диденко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240*0,8=192

В:192ст залишилось прочитати хлопчику