1. Обчислити відстань між точками А(0;6;8) і В(3;2;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Холошина Наталья.

AB = √(x2-x1)²+(y2-y1)²+(z2-z1)² = √(3-0)²+(2-6)²+(-4-8)² = √3²+4²+12² = √9+16+144 = √25+144 = √169 = 13