14. Екі санның айырмасы 108, ал бөліндісі 4 болса осы екі санның қосындысын табыңыз.ТұпайOA)

185Оә) 180ОБ) 200ов) 190on 210​

Ответы на вопрос

Отвечает Груздова Софья.

Ответ:

180

Пошаговое объяснение:

a-b=108

a/b=4

a+b=?

a=4b 4b-b=108 3b=108 b=108/3 b=36 a=4*36 a=144

a+b=144+36=180