Егер екі санның үш еселенген айырмасы олардың қосындысынан 6-ға артық болса, екі еселеген айырмасы

олардың қосындысынан 9-ға артық. Бұл қандай сандар

Ответы на вопрос

Отвечает Тастан Амина.

Ответ:

3(а-в) -6=а+в

2*(а-в) -9=а+в

раскройте скобки. соберите в каждом случае буквенные части в одну сторону. числа в другую и решайте получившуюся систему.. .

Пошаговое объяснение: