Перше число більше за друге на 4. Якщо перше число помножити на 3 а друге на 5 то отримаємо

однакові результати. Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Юлия.

Ответ:

перше число 10, а друге 6

Пошаговое объяснение:

10-4=6, де 10-перше число, а 6- друге число

10*3=30

6*5=30