Дріт розрізали на три частини. Довжина однієї частини дорівнювала 240 см довжина другої становила

5/8 довжини 1 частини і 60% довжини 3 частини знайди довжини 2 і 3 частини. Будь ласка рішіть

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменникова Эвелина.

240 см - длина первой части

5/8 · 240 = 240 : 8 · 5 = 150 см - длина второй части;

150 : 60 · 100 = 250 см - длина третьей части.

Ответ: 150 см - вторая часть; 250 см - третья часть.