Сыныпта 35 оқушы бар. Қыздар ұлдардан үшке артық. Сыныпта ұлдар қанша , қыздар қанша?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Слава.

Ответ:

2) ұлдар х болсын, қыздар х+3 болады. Теңдеу құрамыз:

х+ (х+3)=35

2х+3=35

2х=32

х=16

х+3=16+3= 19 Жауабы 16 ұл, 19 қыз