Довжина першого дроту 52,3м.а другого на 16, 88м більша за неї. Яка довжина двох дротів разом?


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

52,3м+16,88= 68,91 ( довжина другого дроту)

52,3м+68,91=121,21( два дроти разом)

ответ : 121,21м

Отвечает Бекбауова Улдана.

52,3м=5230см

16,88м=1688см

1)5230+1688=6918см

2)6918+5230=12148см=121,48м