9. Мотоцикліст був у дорозі 3 год. За першу годину він про- хав 35 % усього шляху, за другу — 0,4

всього шляху,а за третю решту 37,5 км. Яку відстань проїхав мото-цикліст?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколович Юлия.

Ответ:

150 км

Пошаговое объяснение:

Для решения выберем способ через уравнение.

x - расстояние, которое проехал мотоциклист, км.

x-((x·35%)/100% +0,4x)=37,5

x-(0,35x+0,4x)=37,5

x-0,75x=37,5

x=37,5÷0,25=3750/25=150 км