Скільки коренів має рівняння |2x-4 |= 7'


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Юра.

Ответ:

X1=5,5 X2=2

Пошаговое объяснение:

|2x-4|=7

2x-4=7 2x+4=7

2x=7+4 2x=7-3

X=11/2 x=4/2 x=2

X=5,5