Об'єм спортивного залу дорівнює 1800м кубічних . Його висота дорівнює 5 м а ширина 18 м знайдіть

довжину

Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Лиана.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

V=a*b*h=1800

a*18*5=1800

a=1800/(18*5)=20