середнє арифметичне п'яти чисел дорівнює1,4,а середнє арифметичне трьох інших чисел дорівнює

1,24.Знайдіть середнє арифметичне цих восьми чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Федюнин Андрей.

1,4·5 = 7 - сумма пяти первых чисел

1,24·3 = 3,72 - сумма трёх других чисел

7+3,72 = 10,72 - сумма всех восьми чисел

10,72:8 = 1,34 - среднее арифметическое восьми чисел.