За два дні зібрали 5640 кг картоплі причому За перший день зібрали 45 процентів картоплі Скільки

картоплі зібрали 2 день​ поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.

Ответ:

3102 кг

Пошаговое объяснение:

1. 5640 : 100 * 45 = 2538 (кг) - собрано в первый день;

2. 5640 - 2538 = 3102 (кг) - собрано во второй день.