За течією на яхті «Біда» капітан Врунгель подолав 1560 км за 39 год. Проти течії швидкість яхти

стала на 10 км/год менша. За який час яхта «Біда» пройшла відстань проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Щедрина-Киселева Полина.

Ответ:

30 км/год

Пошаговое объяснение:

1)1560:39=40(км/год)

2)40-10=30(км/год)