Розвязати задачу у вигляді рівняння. У двох кошиках було 24 яблука, причому в першому на 4 яблука

більше, ніж у другому. Скільки яблук було у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

Ответ:

10; 14

Пошаговое объяснение:

х+(х+4)=24

2х+4=24

2х=20

х=10

х+4=10+4=14

Отвечает Тишин Тарас.

Ответ:

X - 2кошик ,тоді (Х+4) - 1 кошик

Маємо рівність:

Х+Х+4=24

2Х+4=24

2Х=24-4

2Х=20

Х=10 -2кошик

1)10+4=14 - 1 кошик

Пошаговое объяснение: