Довжина прямокутника 1 дм 2 см.Вона на 4 см більша,ніж ширина.Знайти периметр прямокутника?


Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Ксения.

Ширина=12-4=8см

P=(12+8)•2=40см